Szanowni Państwo,

Szanowni Uczniowie,

Informuję, że od soboty, tj. 27 kwietnia 2019 r. zawieszony zostaje ogólnopolski strajk nauczycieli. W dniu jutrzejszym akcja protestacyjna będzie trwała po raz ostatni. Dziękuję za wyrozumiałość wszystkim organom szkoły, a szczególnie Rodzicom – za wsparcie, okazane ciepło i podtrzymanie nas na duchu. Jako dyrektor przepraszam za wszelkie niedogodności.

Każde dziecko, które jutro przyjdzie do szkoły będzie miało zapewnioną opiekę oraz w miarę możliwości kadrowych 4 lub 5 godz. dydaktycznych w zależności od klasy. Na pozostałych godzinach szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w formie świetlicy, która będzie czynna od 6.30 do 16.30. Potencjalnie zakładany plan każdej klasy przesłany zostanie przez e-dziennik.

Zaplanowana wycieczka dla uczniów do Radomia na musical „Charlie i fabryka czekolady” odbędzie się zgodnie z planem.

Dowóz uczniów w dniu jutrzejszym jest na godz. 8.00, natomiast odwozy uczniów zaplanowane są na godz. 12.00, 13.00 i 16.00 (w miarę potrzeby).

Od poniedziałku, tj. 29 kwietnia 2019 r. wracamy do normalnej pracy szkoły.

Aneta Mazur