Z wizytą w teatrze

21 maja 2019 r. uczniowie klas IV b, V a i V b mieli okazję obejrzeć musical profilaktyczny oparty na lekturze pt.: „Mikołajek”. Aktorzy Teatru „Forte” z Wrocławia wykorzystali treść lektury, by zachęcić młodych odbiorców do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Główny i tytułowy bohater wraz z przyjaciółmi uczył się, przeżywał przygody – szukał skarbów, posługując się mapą; grał w piłkę; bawił się w sklep i inne zabawy, które pomagają utrwalać szkolną wiedzę. Mikołajek radzi: „Przyjaźń dobra na wszystko".

Uczniowie wraz z opiekunami: p. Justyną Szyszką, p. Edytą Sodel, p. Danutą Dujką i p. Renatą Szcześniak mieli okazję podziwiać i zachwycić się grą, śpiewem i tańcem aktorów z wrocławskiego teatru. Zostaną nam niezapomniane wrażenia.