Konkurs wiedzy o uzależnieniach

W dniu 30 maja 2019 roku w naszej szkole pani pedagog Elżbieta Gawlik podała oficjalne informacje dotyczące wyników konkursu wiedzy o uzależnieniach. W konkursie wzięło udział 120 uczniów klas V-VIII oraz oddziałów gimnazjalnych. W szkole odbył się także konkurs plastyczny, który wśród uczniów klas IV cieszył się dużym zainteresowaniem.

Sponsorem nagród był Urząd Gminy w Wierzbicy oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu. Wicedyrektor Tomasz Jarzembiński pogratulował uczniom wysokich wyników w konkursie oraz podziękował pani Elżbiecie Gawlik za koordynację całą akcją.

Na zakończenie życzył wszystkim uczniom aby dokonywali mądrych wyborów, zachowywali trzeźwy umysł, wierzyli w siebie, chronili młodość i odrzucali nałogi.