Wycieczka na Jurę
Krakowsko - Częstochowską

W dniach 31.05 - 01.06.2019 r. odbyła się wycieczka na Jurę Krakowsko- Częstochowską, w której udział wzięli uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjalnych. Dwa dni spędzone w jednym z piękniejszych regionów Polski pozwoliły skonfrontować wiedzę szkolną z rzeczywistością. Były to ciekawe lekcje geografii, historii, sztuki. Przejście szlakiem Orlich Gniazd i doliną Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym było sprawdzianem kondycji fizycznej wszystkich uczestników wycieczki. Pobyt w Dworku Jurajskim był czasem relaksu, odpoczynku i wspólnej zabawy przy ognisku. Wyjazd pozostawił niezapomniane wrażenia.

Opiekę na wycieczce sprawowali: Barbara Motyka, Agnieszka Jaworska, Agnieszka Kopycka i Marek Motyka.