roku szkolnego 2018/2019

„Życie składa sie z powitań... i pożegnań” – to hasło przewodnie uroczystości ukończenia szkoły przez uczniów klas III gimnazjum, która odbyła się w dniu 18 czerwca 2019 roku. Na wstępie pani dyrektor Aneta Mazur powitała całą społeczność szkolną oraz gości: wójta Gminy Wierzbica Zdzisława Duliasa oraz przedstawicieli Rady Rodziców Katarzynę Gryz i Damiana Czarneckiego. Część artystyczna rozpoczęła się od symbolicznego poloneza, którego przygotowała pani Aldona Dzik. Po pięknej części artystycznej nastąpiło podsumowanie pracy uczniów w organizacjach szkolnych oraz nagrodzono uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Rodzicom wręczone zostały listy gratulacyjne oraz podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Nagrodę otrzymali też uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki z egzaminu. Nie zabrakło życzeń skierowanych do absolwentów i podziękowań. Po części oficjalnej rodzice zaprosili gości i wszystkich pracowników szkoły na dyskotekę i słodki poczęstunek.

Oficjalne zakończenie roku odbyło się w środę 19 czerwca 2019 roku. Pani dyrektor Aneta Mazur powitała wszystkich zgromadzonych i gości radnych Rady Gminy Wierzbica panów: Damiana Zielonkę, Tomasza Ziółczyńskiego i Karola Lecha. Podsumowała również kończący się rok szkolny oraz pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce i życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji. Podziękowała pracownikom, którzy odeszli na emeryturę.