Santa Claus is coming.

Lekcja otwarta z języka angielskiego

dla rodziców uczniów klasy II b

W dniu 5 grudnia 2019 roku p. Izabela Wójcik zaprosiła rodziców na lekcję otwartą o tematyce mikołajkowej. Z zaproszenia skorzystało 10 mam. Była to świetna okazja, aby pokazać rodzicom jak dzieci pracują na lekcji i jednocześnie zaprezentować ich umiejętności językowe na tym etapie edukacyjnym. Współpraca z rodzicami jest bardzo ważna, gdyż z ich pomocą nauka języka obcego może przynieść dużo lepsze wyniki.

W informacji zwrotnej po obejrzanych zajęciach rodzice napisali, że: „Zajęcia o tematyce mikołajkowej były bardzo interesujące. Pomysł pracy w grupach bardzo mi się podobał, zmuszał wszystkie dzieci do czynnego uczestnictwa w lekcji. Pomoce do zajęć były rzetelnie przygotowane. Dzieci chętnie pracowały w swoich zespołach i współpracowały z nauczycielką. Metody pracy były starannie dobrane.”

Zajęcia podobały się rodzicom ponieważ mieli okazję zobaczyć pracę swoich pociech oraz innych dzieci pracujących razem w grupach. Lekcja otwarta z języka angielskiego była dla rodziców ciekawym doświadczeniem.