Kochani Uczniowie i Rodzice

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych kierujemy do Was słowa, które są wyrazem tego, że pomimo izolacji  jesteście w naszych sercach. Wszyscy tworzymy drugą i niepowtarzalną, bo szkolną rodzinę. Tak więc bardzo ciepło i rodzinnie pragniemy przekazać Wam na ten świąteczny czas moc pozytywnej energii. Chcemy dla Was jak najwięcej zdrowia, uśmiechu i cudownej atmosfery w gronie najbliższych. Niech to Wasze świętowanie będzie przesycone radością i dobrym humorem. Wyrażamy przekonanie, że Wielkanoc w Waszych domach będzie pachniała przysmakami wielkanocnego stołu, ale także wiosną budzącą się do życia i napawającą optymizmem na przyszłość. Mamy nadzieję, że te święta będą dla każdego wyjątkowe, bo natchnione wiarą, nadzieją i miłością.

Życzymy Zdrowych i Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego Święconego Jajka oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa.

Wesołego Alleluja.

Dyrekcja i nauczyciele PSP w Wierzbicy