I love London – konkurs wiedzy o Londynie

Koronawirus pokrzyżował wiele planów, sprawił że pewne działania trzeba było na chwilę przerwać. Nie powstrzymał jednak  ani nauczycieli, ani uczniów. Czas kwarantanny i zdalnego nauczania zaowocował nowymi pomysłami na doprowadzenie do końca wcześniej podjętych działań. Uczniowie klas 5abc i 6abc na lekcjach języka angielskiego jeszcze przed zawieszeniem nauki w szkole, poznawali zabytki i ciekawostki na temat stolicy Wielkiej Brytanii. Nauczyciel j. angielskiego, p. Izabela Wójcik dzieliła się z młodzieżą swoimi wrażeniami z pobytu w Londynie w ramach projektu Erasmus+. Przygotowała również wystawę najciekawszych miejsc zatytułowaną  „ Węglem rysowane”. Wspólnie z nauczycielem plastyki, p. Anetą Wziątek , ogłosiła konkurs na makietę, przedstawiająca budowle Londynu. Uczniowie wykazali się ogromna kreatywnością wykonując makiety. Z nadesłanych przez nich zdjęć, p. Izabela Wójcik przygotowała kolaże. Zaplanowany konkurs wiedzy o Londynie odbył się już online. Uczniowie otrzymali link do quizu, na wykonanie którego mieli czas od 4.05 do 6.05. 2020r. W konkursie wzięło udział 30 osób.
Wyniki konkursu o Londynie:
I wynik – Lena Stapór  5a

II wynik – Oliwier Ziętek 5b, Magdalena Guźdź 5b, Miłosz Łukawski 6c

III wynik – Agnieszka Wziątek 5b, Szymon Więcaszek 5b, Wiktoria Pora 5a, Wiktor Więcaszek 6c

IV wynik – Julia Borkowicz 5b, Adam Zgiep 5a, Igor Mosioł 5a, Magdalena Lis 5a, Maria Maciejczak  6b, Filip Duralski 6b, Maja Jarzembińska 6c

V wynik – Ksawery Banaczek 6a , Kamil Głuchowski 6a, Jakub Pączek 5a

VI wynik – Piotr Nogaj 6b, Zuzanna kwiecień VI a, Blanka Bernadzikiewicz 5a, Weronika Żółtowska 5c

VII wynik – Julia Kosela 6c, Marcjanna Rola 6a

VIII wynik – Katarzyna Farkowska 6b, Jakub Stępień 6c, Filip Nowak 6b, Patryk Łyżwa 6a, Sandra Krupińska 6c, Jakub Kosela 5b.

Dziękujemy  wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w realizacje tego projektu i gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Izabela Wójcik i Aneta Wziątek