VIII Rajd "Z życzliwością w trasie"

W piątek, 9 października 2020 roku, już ósmy raz spotkaliśmy się na wędrówce podczas Rajdu "Z życzliwością w trasie". Tegoroczna trasa wiodła poprzez malowniczy rezerwat przyrody „Skałki Piekło pod Niekłaniem”. W imprezie wzięło udział 20 uczniów z pięciu klas naszej szkoły pod opieką pani Barbary Motyki  i pani Joanny Bernadzikiewicz-Zielonki. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek, okolicznościowy znaczek rajdowy oraz drobny upominek. Organizatorami rajdu byli: Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych „Ziemia Radomska”, Szkolne Koło PTSM i Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej im. St. Żeromskiego w Wierzbicy. Podczas rajdu wszyscy uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości trasy i działalności PTSM. Na mecie rajdu, w szydłowieckim parku zamkowym, wręczone zostały dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy najlepiej rozwiązali test:
I miejsce – Kamil Osiński
II miejsce – Anna Więcaszek
III miejsce – Kamil Kowalczyk
Zapraszamy już za rok na kolejny rajd!!!