Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”
Arystoteles

Samorząd Uczniowski przygotował z okazji Dnia Edukacji Narodowej niespodziankę w postaci małego repertuaru muzycznego wykonanego przez chór szkolny. Za przygotowanie uczniów serdecznie dziękujemy Pani Aldona Dzik. Uczniowie wręczyli kwiaty Pani dyrektor Agnieszce Sarnat oraz Pani dyrektor Urszuli Ziętek oraz złożyli życzenia wszystkim nauczycielom pracownikom naszej szkoły.   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w tym trudnym okresie dla nas wszystkich, życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz naszym niezapomnianym emerytom  i ich rodzinom wszystkiego najlepszego, a nade wszystko trzymania się w zdrowiu, pozytywnej energii i wewnętrznego spokoju. Dziękujemy za codzienny trud i poświęcenie włożone w edukowanie dzieci i młodzieży naszej szkoły - Samorząd Uczniowski.