Podsumowanie akcji biblioteki szkolnej
Zimowe weekendy z książką i jabłkiem”

W grudniowe i styczniowe weekendy zaprosiłyśmy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji czytelniczej biblioteki szkolnej i jednocześnie zdrowotnej „Zimowe weekendy z książką i jabłkiem”. Polegała ona na minimum 15-minutowym czytaniu w każdy dzień weekendu i zjedzeniu minimum jednego jabłka. Następnie uczestnik zamalowywał jabłko z datą na karcie czytania, a rodzic potwierdzał swoim podpisem czytanie i zdrowy posiłek w tabeli. Klasy rywalizowały między sobą o zaszczytny tytuł „Mistrza Czytania”, który otrzymała klasa 1A. Uroczystego wręczenia dyplomu dokonała Pani Dyrektor Agnieszka Sarnat. Uczestnicy akcji spędzili nad książką 11 833 minuty jednocześnie zjadając 694 jabłka. Gratulujemy! Mamy nadzieję, że udział w akcji dostarczył dużo przyjemności i korzyści dla zdrowia.

Bibliotekarki