Sukcesy naszych uczniów

Wyniki XIV edycji konkursu „Młody Innowator”

1. Projekt  „Eco Zgniatarka” autorstwa Piotra Nogaja z klasy 7b - I miejsce

2.Projekt „Sorter Monet”  autorstwa: Oliwii Piasek i Adama Moniakowskiego z klasy IVc  - II miejsce

3. Projekty wyróżnione:

a) „E- ciastuś, czyli inteligentne urządzenie do ciasteczek” autorstwa Marii Jakubowskiej z klasy 5a

b) „Masko – Robot Feliks” autorstwa Julii Mosioł z klasy 4a

c) „Maszyna do płatków” autorstwa: Emilii Kwiecień, Aleksandry Sitkowskiej z klasy 4c oraz Natalii Ostrowskiej z klasy 4a

d) „Safe egg- bezpieczne jajko” autorstwa Emilii Kośli z klasy 7b

e) „Robot trener MN 01” autorstwa uczennicy z klasy 4a

f) "Świnka skarbonka” autorstwa: Mai Roli oraz Oliwii Zielińskiej z klasy 4c

Do każdego modelu/prototypu produktu  dołączony jest opis zawierający: cel, zasadę działania, informację dla kogo został stworzony oraz szczegółową instrukcję użytkowania produktu.

W projektach  ujęto opracowanie konstrukcji produktu: rysunki poglądowe, robocze i montażowe, szczegółowy wykaz materiałów potrzebnych do wykonania produktu, wpływ eksploatacji produktu  na środowisko przyrodnicze oraz uwagi dotyczące wykonanego produktu, jego wady i zalety.

GRATULACJE DLA UCZNIÓW!