SAMORZĄD UCZNIOWSKI

WYBORY OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W dniu 14 września 2018 r. odbyły się demokratyczne wybory opiekunów Samorządu Uczniowskiego. W wyniku tajnego głosowania opiekunami SU zostali:
         Renata Szcześniak
        
Urszula Ziętek
         Kamil Stani
         Dariusz Nowak

WYBORY UCZNIÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Dnia
27 września 2018r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli:
         przewodniczący SU:           Mateusz Zawadzki

 z-ca przewodniczącego:     Maciej Czarnota

 sekretarz:                        Martyna Wiatr

Sekcja artystyczna: Szcześniak Nina, Maciejczak Maria, Dujka Zuzanna, Wiatr Martyna, Banaczek Ksawery, Kwiecień Zuzanna, Kuźdub Maja, Minda Martyna.

Sekcja porządkowa: Ostrowski Kacper, Zawadzki Mateusz, Kuźdub Joanna, Motyka Jan, Mróz Kinga, Lis Katarzyna.

Sekcja multimedialna: Kopycki Grzegorz, Szyszka Piotr, Zawisza Adam, Wiśniewski Jakub.

Sekcja dekoracyjna: Odzimkowska Paulina, Wiatr Martyna, Kwiecień Zuzanna, Pietrzyk Estera, Kuźdub Maja, Chmielewska Paulina.

Samorząd Uczniowski realizuje zadania zawarte w planie dydaktycznym i wychowawczym szkoły. Szczególny nacisk kładzie na:

Działalność SU opiera się na współpracy z Dyrektorem szkoły, wychowawcami, pedagogiem szkolnym, nauczycielami bibliotekarzami oraz rodzicami zgodnie z planem pracy Samorządu Uczniowskiego.