MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Nasza szkoła w dniu 21.01.2022r. zorganizowała Gminne Mistrzostwa Wierzbicy w siatkówce chłopców i dziewcząt. Zawody zakończyły się sukcesem naszych uczniów, którzy zajęli I miejsca w kategoriach chłopców i dziewcząt. W zawodach udział wzięły szkoły z Wierzbicy, Rudy Wielkiej, Zalesic i Polan. Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów a w szczególności dla naszych uczniów. Naszą szkołę reprezentowali:
Banaczek Ksawery, Białas Krzysztof, Czubak Patrycja, Drabik Maja, Giezgała Kacper, Głuchowski Kamil, Jastrzębski Piotr, Kuźdub Maja, Kwiecień Zuzanna, Nowak Marcel, Odzimkowski Kornel, Rola Marcjanna, Stanisławek Weronika, Więcaszek Janusz, Gwóźdź Nikola, Wiatrak Oliwia.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies

Skip to content