Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Pani Izabela Wójcik, nauczyciel języka angielskiego w bieżącym roku szkolnym otrzymała prestiżową nagrodę Opiekun Stypendysty Roku 2021/2022”, przyznawaną przez Samorząd Województw Mazowieckiego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 22.09.2022r. w siedzibie MSCDN w Warszawie. Symboliczne czeki wręczali laureatom Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa oraz przewodniczący sejmikowej komisji edukacji, nauki i szkolnictwa wyższego , Krzysztof Skolimowski.

Pani Izabela Wójcik była opiekunem Agnieszki Wziątek, która realizowała projekt pt.: „ I speak English – Z angielskim na co dzień i od święta”.

Oto fragment wywiadu przeprowadzonego z laureatką konkursu w czasie uroczystości.

(nagranie pochodzi ze strony https://mazovia.pl/pl/dla_mediow/informacje_prasowe/samorzad-mazowsza-nagrodzil-opiekunow-stypendystow.html)

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies