Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Agnieszka Wziątek – uczennica klasy 8b uzyskała rewelacyjny wynik 96%, a tym samym ma już zagwarantowany udział w finale Konkursu o Zdrowiu pod hasłem „Higieja”, któremu patronuje Mazowiecki Kurator Oświaty. III etap finałowy – wojewódzki odbędzie się w Warszawie w dniu 26 kwietnia 2023r. SERDECZNE GRATULACJE.

Tymczasem trzymamy kciuki i życzymy tytułu laureata.

W etapie rejonowym Konkursu o Zdrowiu „Higieja” uczestniczyło 381 uczniów z Mazowsza. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym – 50.

Lp.          Nazwisko            Imię       Liczba punktów w etapie rejonowym     Id szkoły

5             Wziątek               Agnieszka           47           22252

Wynik uczennicy z opublikowanej listy na stronie: https://www.kuratorium.waw.pl/pl/rodzice-i-uczniowie/konkursy-i-olimpiady/konkursy/konkursy-tematyczne-i/informacje-o-konkursac

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies