Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Z okazji obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich szkolna biblioteka zorganizowała dla uczniów klas I – III konkurs plastyczny pod hasłem „Święto Książki – warto przeczytać”. Konkurs miał na celu popularyzację nawyku czytania i zalet wynikających z czytania książek oraz inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę: samodzielność wykonania, pomysłowość, stopień trudności techniki oraz staranność wykonania wyłoniła Laureatów:

I miejsce – Duralska Kinga klasa IIa, Bartłomiej Mosioł klasa Ib, Nina Zawisza  klasa Ia

II miejsce – Gabriela Kosela klasa IIIa, Lena Moniakowska  klasa IIIb, Mikołaj Kowalczyk klasa Ib

III miejsce – Zofia Legocka klasa IIa, Adam Dujka klasa Ib, Filip Kowalczyk klasa Ib.

Nagrody dla Laureatów i uczestników ufundowała Rada Rodziców.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies