Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

W dniu 29 maja 2023 r. w naszej szkole odbyły się ciekawe i pożyteczne spotkania w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Uczniowie klas III – V wzięli udział w trzech panelach dydaktycznych promujących bezpieczeństwo: wykładzie interaktywnym, rowerowym torze przeszkód oraz ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne zestawy odblaskowe i złożyli obietnicę, że będą ich używać. Nad przebiegiem spotkania czuwała Dyrektor szkoły Pani Agnieszka Sarnat       oraz przybyli goście:

Pan Marcin Ciężkowski – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu,

Panie: Magdalena Kalniuk i Marta Domańska z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (Biuro Bezpieczeństwa Publicznego),

Pan Zdzisław Dulias – Wójt Gminy Wierzbica,

Pani Katarzyna Czubak i Pan Artur Milczarski z Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Radomiu,

Pani Elżbieta Małek z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu,

Panowie: Tomasz Sotowski i Szczepan Swend z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu.

Wszystkim uczniom życzymy BEZPIECZNYCH WAKACJI😊

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies