Logo1

im. Stefana ┼╗eromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im wi─Öcej jej pijesz, tym bardziej jeste┼Ť spragniony."
~Stefan ┼╗eromski

­čôů “Kart w kalendarzu jest niema┼éo,
Codziennie jedn─ů zdejmowa┼é czas.
I c├│┼╝ powiecie? Ot, przelecia┼éo.
8 lat min─Ö┼éo jak z bicza trzas┼é” ­čÄô

Tymi s┼éowami, kt├│re odnosz─ů si─Ö do nieuchronnego przemijania, uczniowie klas VIII rozpocz─Öli uroczysto┼Ť─ç zako┼äczenia roku szkolnego 2023/2024 i po┼╝egnania absolwent├│w.

Absolwenci z┼éo┼╝yli ┼Ťlubowanie Ôťő, przekazali Sztandar m┼éodszym kolegom ­čÄî i zaprezentowali cz─Ö┼Ť─ç artystyczn─ů ­čÄş. Has┼éem akademii by┼éy s┼éowa – “Tu zosta┼é po Was ┼Ťlad” ­čĹú. Uczniowie w programie s┼éowno-muzycznym podzi─Ökowali za trud nauki ­čôÜ i chwile sp─Ödzone w szkole. Ka┼╝dy z 25 absolwent├│w otrzyma┼é od wychowawc├│w: pani Agnieszki Jaworskiej i pana Tomasza Jarzembi┼äskiego pami─ůtkowe dyplomy ­čÄô­čôť oraz ┼Ťwiadectwa uko┼äczenia szko┼éy.

Nie zabrak┼éo chwil wzrusze┼ä ­čśó i ┼╝ycze┼ä szcz─Ö┼Ťcia ­čŹÇ oraz dostania si─Ö do wymarzonej szko┼éy. Na zako┼äczenie pani wicedyrektor El┼╝bieta Gawlik rozda┼éa uczniom nagrody ­čĆć­čÄü za konkursy szkolne i powiatowe, a dyrektor szko┼éy – pani Urszula Zi─Ötek, podsumowa┼éa ca┼é─ů uroczysto┼Ť─ç i ┼╝yczy┼éa wszystkim obecnym zdrowych i bezpiecznych wakacji ­čî×­čî┤.

Odpowiedzialnymi za przygotowanie uroczysto┼Ťci byli: Tomasz Jarzembi┼äski – scenariusz ­čôť, Agnieszka Jaworska – oprawa plastyczna ­čÄĘ, Agnieszka Szpara, Dariusz Nowak – oprawa muzyczna ­čÄÂ, S┼éawomir Goli┼äski – ceremonia┼é szkolny ­čÄô.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies