13 maja 2026 roku uczniowie klas ósmych przystąpili do ostatniego dnia egzaminu ósmoklasisty – egzaminu z języka angielskiego, który trwał 110 minut. Zadanie pisemne polegało na napisaniu emaila. Egzamin został oceniony przez uczniów jako przystępny.
Tym samym zakończył się tegoroczny egzamin ósmoklasisty. Wyniki zostaną ogłoszone 3 lipca 2026 roku.
Gratulujemy wszystkim ósmoklasistom i życzymy powodzenia w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych!
Otagowano2026, egzamin ósmoklasisty, język angielski, ósmoklasiści, PSP Wierzbica