Akademie Klasy Ekstra w Radomiu
21 maja 2026 roku uczniowie PSP w Wierzbicy wzięli udział w wydarzeniu Akademie Klasy Ekstra, organizowanym przez Fundację Ekstraklasy we współpracy z RKS Radomiak Radom.
Wydarzenie odbyło się przy ul. Struga 63 w Radomiu. Uczniowie uczestniczyli w turniejach piłkarskich U11 i U12 oraz meczach w formule Funino. Na miejscu obecni byli przedstawiciele Radomiaka – Maciej Gos i Radosław Mierzwa – oraz specjalny gość z Portugalii, Thiago Marquez, koordynator z ramienia Benfiki Lizbona.
Opiekę nad uczniami sprawował Dariusz Nowak.
Więcej o projekcie: www.fundacjaekstraklasy.org