Latest Posts

MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Sześcioro uczniów PSP w Wierzbicy wzięło udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Orzełek, Orzeł Ortografii”. Opiekę nad uczniami sprawowała Renata Wiatr.

W konkursie wyróżnili się:
I miejsce – Adam Kośla (klasa 2a)
III miejsce – Anna Dygas (klasa 3b)

Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami za udział. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies