Sześcioro uczniów PSP w Wierzbicy wzięło udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Orzełek, Orzeł Ortografii”. Opiekę nad uczniami sprawowała Renata Wiatr.
W konkursie wyróżnili się:
I miejsce – Adam Kośla (klasa 2a)
III miejsce – Anna Dygas (klasa 3b)
Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami za udział. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!