Latest Posts

MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

29 maja 2026 roku odbył się w naszej szkole finał konkursu logopedycznego „Od obrazka do słowa i od zdania do opowiadania”, skierowanego do uczniów klas I–III. Organizatorkami przedsięwzięcia były szkolne logopedki – pani Marta Słyk oraz pani Dorota Kamienik.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wysokimi umiejętnościami językowymi i artystycznymi, a także niezwykłą kreatywnością w tworzeniu opowiadań. Uczniowie z dużym zaangażowaniem rozwijali swoje pomysły, tworząc ciekawe i pomysłowe historie.

W dowód uznania Dyrektor szkoły, Pan Tomasz Jarzembiński, pogratulował wszystkim uczestnikom oraz wręczył im dyplomy i drobne upominki.

Najwyższe wyróżnienia otrzymały:

  • Gabriella Kondrataviciute – I miejsce,

  • Daria Gos – II miejsce,

  • Urszula Makowska – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów językowych oraz artystycznych.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies