1 czerwca 2026 roku uczniowie PSP w Wierzbicy świętowali Dzień Dziecka w tradycyjny, sportowy sposób.
W pierwszej turze rywalizowały klasy 1-3. Zawody odbyły się w formie sztafet z torem przeszkód. Po zakończeniu zmagań uczniowie otrzymali słodycze ufundowane przez Samorząd Uczniowski.
W drugiej turze klasy 4-8 zmierzyły się w trzech dyscyplinach sportowych: piłce siatkowej, piłce nożnej i tenisie stołowym.
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za organizację i przeprowadzenie zawodów.
Otagowano2026, Dzień Dziecka, PSP Wierzbica, zawody sportowe