Warsztaty kulinarne w Muzeum Regionalnym
Uczennice klasy 3a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy wzięły udział w warsztatach kulinarnych organizowanych w szkolnym Muzeum Regionalnym. Podczas zajęć dziewczynki lepiły tradycyjne pierogi, poznając zarówno




