
Finał szkolnego konkursu logopedycznego
29 maja 2026 roku odbył się w naszej szkole finał konkursu logopedycznego „Od obrazka do słowa i od zdania do opowiadania”, skierowanego do uczniów klas I–III. Organizatorkami przedsięwzięcia były szkolne logopedki