
Gminny Konkurs Ortograficzny „Orzełek, Orzeł Ortografii”
Sześcioro uczniów PSP w Wierzbicy wzięło udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Orzełek, Orzeł Ortografii”. Opiekę nad uczniami sprawowała Renata Wiatr. W konkursie wyróżnili się:I miejsce – Adam Kośla (klasa 2a)III