ZAPISY DO I KLASY !!!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy przypomina o obowiązku dokonania zapisu dziecka do klasy I na rok szkolny 2009/2010.
Rodzice zobowiązani są wypełnić wniosek
wypełnić wniosek (do pobrania sekretariacie szkoły) i złożyć go w sekretariacie szkoły do 17 kwietnia 2009 r.  Rodzice dokonują zapisu dzieci do klasy I osobiście. Sekretariat czynny jest codziennie w godz. 7:30 – 15:30. Należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz PESEL dziecka.

RODZICE SZEŚCIOLATKÓW!

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy informuje, że znowelizowana Ustawa o Systemie Oświaty dotycząca trybu obniżenia wieku szkolnego umożliwia przyjęcie dziecka sześcioletniego do kl. I szkoły podstawowej:

- na wniosek rodzica pod warunkiem wcześniejszego uczęszczania dziecka do przedszkola,

- na wniosek rodzica i w oparciu o pozytywną opinię Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej dziecka, które nie uczęszczało do przedszkola.

Decyzja należy do Państwa!

Dyrektor Szkoły prosi zatem, by Ci Rodzice, którzy podejmą decyzję o posłaniu sześciolatka do klasy I – wypełnili wniosek i złożyli go w sekretariacie szkoły do 17 kwietnia 2009 r.

Dokumenty:

- wniosek