Konkursy przedmiotowe MKO dla uczniów klas IV-VI

W październiku odbędą się konkursy przedmiotowe MKO z języka polskiego, matematyki i przyrody dla uczniów klas IV-VI. Szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015.

Poniżej zamieszczamy dokumenty do zapoznania się i pobrania:

- Regulamin konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015; pobierz

- Harmonogram konkursów – załącznik nr 1;

- Zgoda rodziców – załącznik nr 3;

- Zadania dyrektora szkoły dotyczące organizacji i przeprowadzenia I etapu (szkolnego) konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2014/2015– załącznik nr 4;

- Zadania przewodniczącego SKK – załącznik nr 8;

- Programy merytoryczne z poszczególnych przedmiotów (j. polski, matematyka, przyroda).