Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

“Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Anny Bobrowskiej
naszej Koleżanki, Nauczycielki i Wychowawczyni, długoletniego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy.
Przedwczesna śmierć wyrwała z naszego Grona Pedagogicznego Koleżankę Annę, obdarzoną wielkim talentem pedagogicznym, nauczycielkę o wielkim sercu i morzu dobroci dla całej społeczności szkolnej. Ania z głęboką pasją prowadziła zajęcia szkolne, bo kochała pracować z dziećmi.
Na zawsze będziesz obecna w naszej pamięci i we wspomnieniach. Dziękujemy, że byłaś. Dziękujemy, że mogliśmy z Tobą współpracować. Żegnamy Cię z bólem i żalem. Ufamy, że jesteś pozbawiona trosk i z pogodą kroczysz wśród łąk wieczności.

Odpoczywaj w pokoju.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice, uczniowie.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 lutego 2024 roku o godz. 1200
w Kościele Parafialnym pw. św. Stanisława bp. m. w Wierzbicy.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies