MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

 
GODZINY DOSTĘPNOŚCI W SZKOLE NAUCZYCIELI PSP IM. S. ŻEROMSKIEGO W WIERZBICY
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

LP.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

OD … DO …

POMIESZCZENIE, w którym nauczyciel jest dostępny

1.       
Batorowicz Ewa
piątek
1030 – 1130
59B
2.       
Bernadzikiewicz-Zielonka Joanna
wtorek
1335 – 1435
biblioteka nr 7A
3.       
Bobrowska Anna
środa
700 – 800
12A
4.       
Budzyńska Anna
co miesiąc pierwszy tydzień miesiąca
poniedziałek
 
1045 – 1145
1B
5.       
Chyb Grażyna
środa
czwartek
1200 – 1230
1000 – 1030
39B
6.       
Dujka Danuta
wtorek
czwartek
1045 – 1115
730 – 800
42B
7.       
Dulias Lila
poniedziałek
1045 – 1145
5B
8.       
Dzik Aldona
wtorek
845 – 945
49B
9.       
Gawlik Elżbieta
środa
1130 – 1230
22A
10.   
Goliński Sławomir
piątek
1040 – 1140
12B
11.   
Gorlicka-Krajewska Renata
czwartek
845 – 945
35B
12.   
Gregiel Marcin
poniedziałek
1235 – 1335
1B
13.   
Gumiński Filip
wtorek
855 – 925
1045 – 1115
27B
14.   
Jarzembiński Tomasz
środa
piątek
730 – 800
34B
15.   
Jaworska Agnieszka
czwartek
1140 – 1240
2B
16.   
Kamienik Dorota
środa
poniedziałek
730 – 800
1130 – 1200 
27A
17.   
Kucharczyk Marzena
piątek
750 – 850
5B
18.   
Łyżwa Arleta
piątek
1330 – 1430
24B
19.   
Michalczak Mirosława
poniedziałek
środa
730 – 800
13A
20.   
Mosioł-Nowak Milena
wtorek
1425 – 1525
24s
21.   
Motyka Marek
poniedziałek
1340 – 1440
hala
22.   
Nowak Dariusz
wtorek
1335 – 1435
42B
23.   
Nowak Marta
poniedziałek
1200 – 1300
28A
24.   
Słyk Marta
poniedziałe
940 – 1040
11A
25.   
Sodel Edyta
poniedziałek
wtorek
1100 – 1130
1230 – 1300
22A
26.   
Stani Kamil
poniedziałek
środa
950 – 1020
855 – 925
1B hala
27.   
Strzelec Arleta
czwartek
745 – 845
27B
28.   
Syta Renata
poniedziałek
środa
1130 – 1200
1330 – 1400
27B
29.   
Szcześniak Renata
piątek
855 – 940
12B
30.   
Szpara Agnieszka
piątek
1245 – 1345
49B
31.   
Szyszka Justyna
środa
1045 – 1145
38B
32.   
Śliwa Urszula
czwartek
1245 – 1345
15A
33.   
Tuzimek Krystyna
środa
1425 – 1525
9B
34.   
Tuzimek Rafał
środa
1035 – 1135
15B
35.   
Wiatr Renata
wtorek
1235 – 1335
18A
36.   
Wójcik Izabela
wtorek
730 – 745
855 – 940
1B
37.   
Wziątek Aneta
poniedziałek
piątek
1435 – 1505
950 – 1020
39B
4B
38.   
Ziętek Urszula
czwartek
745 – 845
24B

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies

Skip to content