Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Prezentacji dokonano w dniu 12 lutego 2024 roku w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli naszej szkoły.
Nauczyciele uczestniczący w spotkaniu mieli okazję zapoznać się z obsługą oraz wykorzystaniem zakupionego sprzętu. Mogli dowiedzieć się w jaki sposób ich koledzy i koleżanki wykorzystują te pomoce w pracy z uczniami. Prelekcji dokonali nauczyciele:
  • Pani Urszula Śliwa, która zaprezentowała sprzęt nagłaśniający,
  • Pani Renata Wiatr, która omówiła wykorzystanie monitora interaktywnego,
  • Pani Joanna Bernadzikiewicz – Zielonka z Panią Agnieszką Szparą przygotowały prezentację dotyczącą wykorzystania   edukacyjnych klocków Lego, stacji lutowniczej oraz aparatu cyfrowego.
  • Pani Krystyna Tuzimek, która zaprezentowała obsługę mikroskopu cyfrowego,
  • Pani Elżbieta Gawlik, która omówiła wykorzystanie robota edukacyjnego Dash,
  • Pan Rafał Tuzimek, który zaprezentował praktyczne wykorzystanie drukarki i długopisów 3D w pracy z uczniami.
Wyrażamy nadzieję, że szkolenie zachęciło nauczycieli do wdrażania innowacyjnych metod i form pracy na zajęciach lekcyjnych.
Więcej informacji pod – linkiem

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies