MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

W dniach 26.02 – 01.03.2024 roku odbyła się Biała Szkoła dla uczniów z naszej szkoły. Głównym celem wyjazdu był czynny wypoczynek dzieci, połączony z nauką jazdy na nartach oraz poznaniem tradycji regionu. Wszyscy metodycznie, pod okiem instruktorów nauczyli się jeździć na nartach na stokach w Białce Tatrzańskiej i Małym Cichym. Doskonała pogoda pozwoliła na zorganizowanie wielu innych atrakcji, w tym wyprawy do Krakowa, Zakopanego oraz wycieczki na Termy Chochołowskie. Plan pobytu był bardzo napięty, a wszyscy bawili się doskonale w pełni wykorzystując każdą chwilę. Wierzymy, że wyjazd przypadł naszym uczniom do gustu, a kto wie, może za rok, pojedzie nas jeszcze więcej…

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies

Skip to content