MENU

Logo1

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

download

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

Pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za hojność i wsparcie, które okazali naszej szkole. Wasza pomoc finansowa jest nieocenionym wkładem w naszą wspólną przestrzeń i rozwój naszych uczniów. Dzięki Waszemu zaangażowaniu szkoła staje się jeszcze przyjemniejszym miejscem dla Waszych dzieci.
Doposażenie jednej z pracowni dydaktycznych w monitor interaktywny, laptop i tablicę suchościeralną umożliwi nauczycielom dynamiczną prezentację materiałów edukacyjnych oraz otworzy przed nauczycielem nieskończenie wiele możliwości prowadzenia ciekawych i angażujących zajęć.
Sfinansowanie naklejek edukacyjnych, które zostały przyklejone na podłogach korytarzy budynku szkolnego B pomogą w stworzeniu przyjaznej atmosfery i stref relaksu podczas przerw.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies

Skip to content