Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

W dniu 21 marca odbyły się zawody sportowe, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski z okazji pierwszego dnia wiosny. Celem zawodów była nie tylko dobra zabawa, ale również integracja zespołów klasowych.
Początkowo rozegrano mecze piłki siatkowej, w których każdą klasę reprezentowały sześcioosobowe drużyny. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i ambicją podczas rozgrywek.
Następnie przyszedł czas na turniej w przeciąganiu liny, gdzie poszczególne klasy wystawiły ośmioosobowe zespoły. Rywalizacja dostarczyła mnóstwa emocji i była źródłem wspaniałej zabawy. Wszyscy uczniowie z entuzjazmem dopingowali swoje drużyny.
Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli wychowania fizycznego za ich wsparcie w organizacji tego wydarzenia.

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies