Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

21 marca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. St. Staszica w Iłży odbył się VII Turniej Gier Logicznych, Strategicznych i Komputerowych dla uczniów z powiatów: radomskiego, lipskiego i zwoleńskiego. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów pod opieką Pani Joanny Bernadzikiewicz – Zielonki.

W ramach Turnieju uczniowie rywalizowali w różnych grach, takich jak: łamigłówki, szachy czy FC24. Rozgrywki odbywały się w kategoriach: szkoły podstawoweszkoły ponadpodstawowe oraz studenci AHNS.

W konkurencji gier komputerowych FC24 zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych został Kamil Młynarczuk z klasy VIII a. Pozostali reprezentanci naszej szkoły w FC24 to: Bianka Minda – VII a, Adam Masiarz – V a i Mikołaj Zawisza – VI b.

W turnieju szachowym rywalizowała nasza uczennica Daria Peć – VII c.

W kategorii „łamigłówki” finał ukończyła Natalia Śliwa z klasy VII a, zajmując czwarte miejsce.

Dodatkowymi atrakcjami były konkurs strzelecki na wirtualnej strzelnicy oraz rozwiązywanie obrazka logicznego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies