Logo1

im. Stefana Żeromskiego
w Wierzbicy

,,Nauka jest jak niezmierne morze...
Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
~Stefan Żeromski

W dniu 26 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych, którego celem była promocja kultury i tradycji krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych oraz budowanie motywacji uczniów do uczenia się tych języków.

Uczniowie klas IV-VIII wykonali prace plastyczne przedstawiające informacje i ciekawostki na temat wcześniej wylosowanych krajów anglojęzycznych.

Na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego młodzież zmierzyła się z różnego rodzaju wyzwaniami, polegającymi na rozwiązywaniu quizów, rebusów i zagadek językowych. Na długiej przerwie uczniowie wzięli udział we wspólnym śpiewaniu piosenek karaoke w języku angielskim. Wszyscy świetnie się bawili! 🎤🎶

W ramach tegorocznego wydarzenia uczniowie klas IV-VIII pisali konkurs z języka angielskiego. Na każdym poziomie wyłoniono Mistrza Języka Angielskiego. Oto lista zwycięzców:

• Aleksandra Zielonka – klasa IVb
  • Jan Uciński – klasa Vb
  • Adrianna Pyzara – klasa VIa
  • Wiktoria Głowacka – klasa VIa
  • Sandra Peć – klasa VIIc
  • Adam Bielecki – klasa VIIIa

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! 🌟🏆👏

Nasza strona wykorzystuje pliki coockies